Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

Промо у діджитал

З 2015 року Благодійний фонд “Stabilization Support Services” підтримує внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО та допомагає їм брати активну участь у суспільному житті країни. Однак після повномасштабного вторгнення близько третини українців стали вимушеними переселенцями. Тому ССС зосередив свої сили на проєктах гуманітарної допомоги у містах, що зазнали руйнувань, а також інформуванні ВПО про їх права і пільги. А ми допомогли донести цю інформацію до населення.

З яким викликом ми зіткнулися?

Переселенці, яким довелося покинути свої домівки та шукати притулку в чужих містах, почувалися розгублено та дезорієнтовано. Команда ССС розпочала кампанію з інформування населення і створила детальні інфографіки, які покроково розписували алгоритм дій для переселенців. Наше завдання полягало у розповсюдженні цих матеріалів у різних каналах. Ми прагнемо, аби якомога більше українців, що постраждали від військових дій, швидко зорієнтувалися та адаптувалися в нових умовах.

Під час реалізації проєкту ми зіткнулися з низкою викликів. Перше, що нам необхідно було зробити – підібрати формат подачі інформації таким чином, щоб читач одразу зміг виокремити важливу для себе. Завдяки зусиллям наших дизайнерок, ми досягли поставленої цілі та адаптувати 13 інфографік під окремі креативи, публікацію яких здійснювали у форматі каруселі. По-друге, на перших етапах аудиторія досить насторожено ставилася до інформації про виплати та допомогу, проте, завдяки грамотній комунікації наші публікації стали простором для обміну досвідом та інформацією. 200+ коментарів на кожному дописі є тому доказом.

Що було зроблено?

  • Рекламна кампанія у Facebook
  • Рекламна кампанія у Instagram
  • Робота в Telegram (інтеграція інфографік в загальноукраїнські та локальні телеграм-канали)

Результати

5 868 469 користувачів

загальне охоплення в соціальних мережах

527 000

переглядів в Telegram

191 494

кількість взаємодій

2359

коментарів у Facebook

Над проєктом працювали:

Акаунт-менеджерки Аліна Гончаренко та Яра Кобзарєва

SMM-менеджерки Єва Файвішенко та Вікторія Падалка

Копірайтерка Аня Дейниченко

Таргетологиня Лєна Романова

Дизайнерка Аня Загуменна